Pokladňa a ceny

• Predaj vstupeniek bude prebiehať pred Steel arénou v deň zápasu vždy 90 minút pred jeho začiatkom.
  • V rámci preventívnych COVID opatrení bude pri predaji potrebné nahlásiť mená všetkých účastníkov
  • Platba z hygienických dôvodov dostupná LEN KARTOU
  • Pre vyhnutie sa čakaniu v radoch odporúčame ONLINE nákup.
  • Vstup aj bez vytlačenej vstupenky cez označený vchod, vstupenku v smartfóne predložíte pracovníkovi HC Košice.
  • Pred Steel arénou sa okrem pokladne nachádza aj úschovňa, v ktorej si môžete uschovať dáždniky, kabáty a príp. predmety, ktoré nie je možné vziať do Steel arény.

Ceny vstupeniek na zápas proti Michalovciam 5. 11. o 17:30.

Predpredaj (1. - 2. 11.)Predaj (3. - 4. 11.)V deň zápasu (5. 11.)
Dospelí permanentkári8 Eur10 Eur11 Eur
Deti do 12 rokov - permanentkári2 Eurá2 Eurá2 Eurá
Dospelínedostupné10 Eur11 Eur
Deti do 12 rokovnedostupné