Predajné miesta |HC Košice Ticketing

Pokladňa a ceny

Vážení fanúšikovia HC Košice,

Pozývame vás na zápas Tipos Extraligy proti HC 21 Prešov, ktorý sa uskutoční v nedeľu 25. 9. o 16:00 v Crow aréne.

Vo štvrtok a piatok bude prebiehať predpredaj pre permanentkárov. Vo štvrtok od 16:00 do 18:00 bude pred Steel arénou otvorená pokladňa.

V sobotu 24. 9. o 13:00 bude do voľného predaja pustený zvyšok vstupeniek. Pokladňa pred Steel arénou bude otvorená v sobotu 24. 9. od 13:00 do 15:00.

Pre Všetkým fanúšikom odporúčame prihlásenie sa k odberu e-mailových noviniek, vďaka ktorým budete vždy informovaní o aktuálnom dianí v klube (prihlásiť sa k odberu noviniek >>).

UPOZORNENIA A POKYNY:

• Platba v pokladni možná len kartou.
V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte zaslaním e-mailu na adresu vstupenky@hckosice.sk

Pokladňa:

Cenník vstupeniek na sezónu 2022-2023:

Vzhľadom na aktuálnu situáciu budú ceny vstupeniek na zápasy zverejňované postupne. Ďakujeme za pochopenie.