Podmienky vstupu

Podmienky vstupu a odporúčania:

• Zakúpením vstupeniek návštevník súhlasí so Všeobecným obchodnými podmienkami a bude sa riadiť Organizačným a návštevným poriadkom HC Košice
  • Všetci návštevníci sú povinní preukázať sa dokladmi stanovenými vo Vyhláške ÚVZSR, ktoré sa vzťahujú k zápasovému režimu. Návštevníkom, ktorí sa týmito dokladmi nepreukážu nebude vstup na štadión umožnený a nemajú nárok na vrátenie vstupného.
  • Režim zápasu bude vždy vyznačený na stránke. Aktuálne COVID opatrenia pre rôzne režimy a Vyhlášku Úradu verejného zdravotníctva nájdete na stránke >>
  • Účasť detí do 12 rokov len za účasti dospelého.
  • Povinnosť nosenia rúška počas celého pobytu na štadióne.
  • Sprísnené hygienické opatrenia na štadióne.
  • Vstupenka je neprenosná.
  • Na štadióne nebude možná konzumácia jedla a pitia.
  • Predaj vstupeniek bude prebiehať pred Steel arénou v deň zápasu vždy 90 minút pred jeho začiatkom (platba z hygienických dôvodov dostupná LEN KARTOU).
  • Pre vyhnutie sa čakaniu v radoch odporúčame ONLINE nákup.
  • Vstup aj bez vytlačenej vstupenky cez označený vchod, vstupenku v smartfóne predložíte pracovníkovi HC Košice.
  • Pred Steel arénou sa okrem pokladne nachádza aj spoplatnená úschovňa, v ktorej si môžete uschovať dáždniky, kabáty a príp. predmety, ktoré nie je možné vziať do Steel arény.

Pred návštevou zápasu si, prosím, pozorne prečítajte nasledujúce dokumenty a informácie:

O predajnom portáli:

HC Košice Ticketing bol vyvinutý v spolupráci s Hlavným IT partnerom klubu - spoločnosťou Ness Košice. Hlavným cieľom tejto aktivity je vytvoriť systém presne na mieru HC Košice a využívať dáta z predaja na prípravu cielených marketingových kampaní. Funkcionalita portálu bude postupne dopĺňaná a rozvíjaná o ďalšie funkcie. Prípadné návrhy na zlepšenia či prípadné nedostatky, prosím, zašlite e-mailom na adresu vstupenky@hckosice.sk . Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať sa.