vstup | HC Košice Ticketing
Icon/24hoursCreated with Sketch. Icon/add-to-cartCreated with Sketch. Icon/avatarCreated with Sketch. Icon/checkoutCreated with Sketch. Icon/empty-cartCreated with Sketch. Icon/Cart flatCreated with Sketch. Icon/CheckCreated with Sketch. Icon/XCreated with Sketch. Icon/Close bannerCreated with Sketch. Icon/emailCreated with Sketch. Icon/filterCreated with Sketch. Icon/HamburgerCreated with Sketch. Icon/HomeCreated with Sketch. icon/infoCreated with Sketch. Icon/keyCreated with Sketch. Icon/LikeCreated with Sketch. Icon/MailboxCreated with Sketch. Icon/MapCreated with Sketch. Icon/Navigation leftCreated with Sketch. Icon/Navigation rightCreated with Sketch. Icon/passwordCreated with Sketch. Icon/searchCreated with Sketch. Icon/securityCreated with Sketch. Icon/1Created with Sketch. Icon/2Created with Sketch. Icon/3Created with Sketch. Icon/TelephoneCreated with Sketch. Icon/TruckCreated with Sketch. Icon/UserCreated with Sketch. Icon/PrihlásenieCreated with Sketch.

Podmienky vstupu na štadión

Vážení fanúšikovia, 


prečítajte si, prosím, organizačné pokyny, dodržiavaním ktorých môžeme spoločne urýchliť prechod cez turnikety. Nižšie na stránke nájdete aj mapu vstupov. Vopred veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu, ktorá nám všetkým spríjemní hokejový zážitok. 


 1. Zakúpením vstupeniek návštevník súhlasí so Všeobecným obchodnými podmienkami a bude sa riadiť Organizačným a návštevným poriadkom HC Košice a Návštevným poriadkom Steel arény
 2. Príďte na zápas skôr. Vyhnete sa čakaniu v radoch. Čas na štadióne si môžete vyplniť návštevou nášho fanshopu či bufetu. 
 3. Brány štadióna sa otvárajú už 1 hodinu pred zápasom. 
 4. Do Steel arény je zakázané priniesť jedlo, nápoje, veľké tašky či iné predmety, ktoré sú stanovené v Návštevnom poriadku Steel arény . Pre odloženie týchto vecí využite úschovňu pred Steel arénou. 
 5. Vstupenky si pripravte vopred alebo počas čakania v rade.
 6. Ak ste zakúpili vstupenky aj pre vašich známych či rodinu, pošlite im ich do ich smartfónu. Predídete tak pomýleniu sa pri vstupe. 
 7. Pred oskenovaním vstupenky sa uistite, že sa chystáte prejsť cez správnu stranu turniketu tak, ako to naznačuje smerová šipka.
 8. Rodčia s deťmi - vstupujte cez na mape vyznačené vchody s detskými turniketmi. Pre vstup na zápas je možné pre detské vstupenky využiť turnikety č. 7, 9, 10, 12. Pre vlastný vstup využite susedné turnikety č. 6, 8, 11, 13.
 9. Odporúčame použiť elektronickú vstupenku v smartfóne, ktorú turnikety skenujú rýchlejšie. 
 10. Zvýšením jasu na vašom smartfóne a vypnutím automatického otáčania obrazu urýchlite oskenovanie QR kódu. 
 11. Permanentkári využívajúci svoju plastovú kartu ju priložia na plochu skenera. 
 12. Pri východe z arény počas prestávky postupujte rovnako a vstupenku skenujte skenerom na druhej strane turniketu. 
 13. V prípade nejasností oslovte niektorého z našich usporiadateľov.
 14. Priestor v hale je monitorovaný kamerami. 


MAPA VSTUPU:

OZNAČENIE DETSKÝCH TURNIKETOV:  
POKLADŇA A ÚSCHOVŇA PRED STEEL ARÉNOU: