Permanentky

Predaj permanentiek na sezónu 2021/2022 nebol spustený z dôvodu neistej a rýchlo sa meniacej situácie. Protipandemické opatrenia môžu obmedziť kapacitu hľadiska zo dňa na deň, čo by držiteľom permanentiek i klubu mohlo spôsobiť veľké komplikácie.

Predkupné právo na cenovo zvýhodnené vstupenky v sezóne 2021/2022: V novej sezóne ponúkame permanentkárom možnosť predkupného práva cenovo zvýhodnených vstupeniek, čím sa chceme poďakovať a kompenzovať COVIDom predčasne ukončenú sezónu. Permanentkári si tak budú môcť zakúpiť vstupenku (1 vstupenka na každú permanentku) v predstihu (do vypredania povolenej kapacity a do stanoveného termínu) použitím unikátneho PIN-kódu. Zadaním viacerých PIN-kódov (napr. z permanentky manželky, detí a pod.) budete môcť v rámci jedného nákupu zakúpiť viacero vstupeniek “vedľa seba”. Z dôvodu možných zmien týkajúcich sa kapacity a rozloženia sedenia v tejto sezóne nevieme garantovať výber vášho starého miesta. Vstupenky nezakúpené v predpredaji budú následne pustené do voľného predaja. Podmienkou získania PIN kódu je registrácia permanentiek do nového predajného systému.

Rýchla bezplatná registrácia permanentiek do nového predajného systému: Držiteľom permanentiek zo sezóny 2019/2020 ponúkame možnosť bezplatnej registrácie do nového predajného systému vstupeniek HC Košice. Po zaslaní vašich údajov budú vaše permanentky overené a registrácia potvrdená administrátorom HC Košice. V systéme si ich ponecháme vrátane vášho predkupného práva na miesto až do najbližšieho spustenia predaja permanentiek.

Postup registrácie permanentiek (prečítajte si prehľadný návod, ktorý vám pomôže krok za krokom >>):

1. Vyplnenie fakturačných údajov, ktoré uchováme pre budúce nákupy permanentiek. Možnosť vyplnenie aj fakturačných údajov pre firmy.
  2. Vyplnenie údajoch o užívateľoch permanentky. Naraz môžete registrovať aj viac permanentiek. Každá musí byť priradená jej držiteľovi.
  3. Zaslanie fotky permanentky alebo dokladu (napr. screenshot e-mailu z Ticketportalu) potvrdzujúceho, že ste vlastnili permanentku. V prípade, že nemáte k dispozícii žiadny doklad, kontaktujte nás, prosím, zaslaním e-mailu na vstupenky@hckosice.sk
  4. Po odoslaní údajov a ich kontrole a odsúhlasení klubových adminom vám bude na zadaný e-mail zaslaný PIN kód. Pri registrácii viacerých permanentiek dostanete PIN kódy na patričné e-mailové adresy.
  5. O spustení predpredaja vás budeme informovať e-mailom pred každým zápasom.
  6. Pred nákupom je potrebné vytvoriť zákaznícky účet, ktorý vám bude slúžiť dlhodobo (otvoriť stránku >>).
  7. Pri nákupe bude od vás systém vyžadovať zadanie PIN kódu, príp. viacerých PIN kódov. Na 1 permanentku (PIN kód) môžete zakúpiť 1 vstupenku. Zadaním viacerých PIN kódov budete môcť kúpiť viac vstupeniek vedľa seba.