Permanentky | HC Košice Ticketing
Icon/24hoursCreated with Sketch. Icon/add-to-cartCreated with Sketch. Icon/avatarCreated with Sketch. Icon/checkoutCreated with Sketch. Icon/empty-cartCreated with Sketch. Icon/Cart flatCreated with Sketch. Icon/CheckCreated with Sketch. Icon/XCreated with Sketch. Icon/Close bannerCreated with Sketch. Icon/emailCreated with Sketch. Icon/filterCreated with Sketch. Icon/HamburgerCreated with Sketch. Icon/HomeCreated with Sketch. icon/infoCreated with Sketch. Icon/keyCreated with Sketch. Icon/LikeCreated with Sketch. Icon/MailboxCreated with Sketch. Icon/MapCreated with Sketch. Icon/Navigation leftCreated with Sketch. Icon/Navigation rightCreated with Sketch. Icon/passwordCreated with Sketch. Icon/searchCreated with Sketch. Icon/securityCreated with Sketch. Icon/1Created with Sketch. Icon/2Created with Sketch. Icon/3Created with Sketch. Icon/TelephoneCreated with Sketch. Icon/TruckCreated with Sketch. Icon/UserCreated with Sketch. Icon/PrihlásenieCreated with Sketch.

Permanentky

Najdôležitejšie informácie:

 • Ceny vstupeniek a permanentiek nájdete na predajnom portáli alebo nižšie v tomto článku. 
 • Ceny vstupeniek na zápasy základnej časti boli kategorizované do 3 skupín podľa diváckeho záujmu z uplynulej i predpandemických sezón. 
 • V sezóne 2022-2023 nie je možné (v záujme dosiahnutia nákladovej efektivity) zakúpiť permanentky do horných sektorov. Otváranie horných sektorov je spojené s neúmernými nákladmi a pre ich otvorenie bude potrebné zaplnenie dolných sektorov na úrovni stanoveného limitu. Permanentkárom z horných sektorov ponúkneme čo najatraktívnejšie miesta v dolných sektoroch.
 • Permanentky sú platné na zápasy základnej časti i play-off sezóny 2022-2023. 
 • Permanentky sú dostupné v rôznych cenových prevedeniach a prislúchajú k nim rôzne benefity a zľavy. Ich prehľad a podmienky uplatnenia nájdete na stránke alebo nižšie v tomto článku.
 • Zakúpením permanentiek ich majiteľ súhlasí so Všeobecnými obchodnými podmienkami, Návštevným poriadkom Steel arény a Návštevným a organizačným poriadkom HC Košice .
 • Predaj bude prebiehať online na stránke vstupenky.hckosice.sk alebo vo vymedzených hodinách v pokladni Steel arény. Otváracie hodiny nájdete na našej stránke >> 
 • Platba za permanentky bude z dôvodu obmedzení online platobných brán možná len prevodom (online) alebo v hotovosti (v pokladni). 
 • Po zakúpení permanentky obdrží majiteľ permanentky VOUCHER/doklad. Permanentky budú odovzdané na akcii Deň otvorených dverí, alebo neskôr v pokladni Steel arény začiatkom septembra.
 • V prvej etape od 1. 6. do 20. 6, si budú môcť permanentky “dobiť” permanentkári zo sezóny 2019-2020, ktorí svoje permanentky zaregistrovali na stránke vstupenky.hckosice.sk Predaj bude prebiehať online alebo od 13. 6. vo vybraných dňoch v pokladni Steel arény. Permanentkárom bude umožnené miesta zmeniť, dokúpiť, či uvoľniť do voľného predaja. 
 • Predaj pre nových záujemcov bude spustený pravdepodobne 29. 6. 
 • Predaj pre Fanclubákov bude prebiehať sprostredkovane cez vedenie fanclubu.
 • Záujemcovia o zľavnené firemné balíky alebo ZŤP na vozíčku nás môžu kontaktovať zaslaním e-mailu na vstupenky@hckosice.sk 


Cenník permanentiek na zápasy základnej časti a play-off TIPOS EXTRALIGY v sezóne 2022-2023:


 • Permanentka KIDS - len pre deti vo veku do 12 rokov (vrátane) v čase zakúpenia permanentky. Vstup na štadión len v sprievode dospelej osoby a cez špeciálny vstup. 
 • Permanentka STUDENT - len pre študentov s platnou ISIC kartou. Pri vstupe cez špeciálny vchod bude potrebné preukázať sa ISIC kartou. 
 • ZŤP - permanentka určená pre ZŤP na vozíku a 1 spevádzajúcu osobu. Vstup len cez VIP vchod. Vstup je podmienený účasťou ZŤP na vozíku.
 • Úspora - hodnoty v tabuľke v stĺpci “Úspora” orientačne kalkulujú, koľko ušetrí permanentkár, ak navštívi zápasy základnej časti a štvrťfinále resp. semifinále play-off v porovnaní s fanúšikom, ktorý si zakúpi na každý zápas vstupenku. 
 • Hodnota benefitov - hodnoty v tabuľke v stĺpci “Hodnota benefitov” orientačne odhadujú výšku benefitov, ktoré môže fanúšik po zakúpení danej kategórie získať. Reálna výška benefitov závisí od miery využívania konkrétnych benefitov. Pozorne si prečítajte rozsah plnenia benefitov.
 • V sezóne 2022-2023 nie je možné (v záujme dosiahnutia nákladovej efektivity) zakúpiť permanentky do sektorov na poschodí. Otvorenie horných sektorov je spojené s neúmernými nákladmi a pre ich otvorenie bude potrebné zaplnenie dolných sektorov na úrovni stanoveného limitu. 

 

Zoznam a popis výhod, zliav a benefitov:


Rezervácia miesta na sezónu 2023-2024

Každému permanentkárovi prináleží predkupné právo permanentky na miesto, na ktoré mal zakúpenú permanentku v sezóne 2022-2023. 

Hodnota benefitu: Ceny permanentiek sú pre verných permanentkárov každú sezónu zvýhodnené o cca. 10 €. 


Vstup na domáce prípravné zápasy

Permanentkári majú vstup na domáce prípravné zápasy zdarma. Počet prípravných domácich zápasov závisí od plánu prípravy a ich počet klub negarantuje. 

Hodnota benefitu: Vstupné na prípravné zápasy bude 5 €. 


Vstup na Deň otvorených dverí HC Košice zdarma

Odovzdávanie permanentiek bude spojené s predsezónnym podujatím v Steel aréne, ktoré bude spestretné bohatým programom - podpisová akcia, predstavenie dresov, návšteva šatne a iných priestorov štadióna, atď. 

Hodnota benefitu: Vstup na podujatie pre nepermanentkárov bude spoplatnený sumou 20 €.


2 hodiny parkovania zdarma v parkovacom dome obchodného centra Cassovar

Permanentkári s prislúchajúcou zľavou môžu využiť parkovací dom v neďalekom centre Cassovar (Žriedlová 12). Prvé dve hodiny parkovania sú grátis.

Hodnota benefitu: Každý zápas je možné ušetriť 1 euro.


Zľava 15% v Pivovare hostinec

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 15% na váš účet v Pivovare Hostinec preukázaním sa permanentkou.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzku viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 15 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.


Zľava 15% v sieti reštaurácií Andiamo Group

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 15% na váš účet. Zľava sa týka 10 prevádzok v Košiciach. Ich zoznam nájdete na stránke andiamogroup.eu  . Patria tam napr. Vicolo, Andiamo Caffe, Sedliacky dvor v OC Optima; prevádzky Andiamo, Pilsner Urquell Pub, Sedliacky dvor a Chick'in Bistro v OC Aupark. Zľavu si uplatníte preukázaním sa permanentkou.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzky viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 15 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.


Zľava 10% na nákup v klubovom e-shope

Permanentkárom bude pridelený unikátny promokód, po zadaní ktorého môžu nakupovať vybraný tovar v klubovom fanshope so zľavou 10%. Permanentkárom zašleme zľavový kupón, ktorý budú môcť využiť pri každom nákupe.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzky viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 10 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.


Zľava 3% v sieti potravín Fresh

Permanentky s príslušnou zľavou bude možné použiť pri platení v predajňach potravinového reťazca FRESH Plus. Permanentkár má nárok na okamžitú zľavu 2% z hodnoty každého nákupu. Pri prekročení obratu 100 eur za mesiac získava v nasledujúcom mesiaci zľavu 3% z hodnoty každého nákupu. Zároveň budú permanentkári zaradení do rôznych súťaží, ktoré pre svojich zákazníkov pripravuje FRESH. Zľavu bude možné uplatniť preukázaním sa permanentky pri platení. 

Hodnota benefitu: Pri pravidelnom nakupovaní môže hodnota zľavy dosiahnuť aj 100 € ročne.


Zľava v zábavnom centre Steam factory v OC Optima

K detským a zlatým permanentkám prináleží zľava 5% na konzum v reštaurácii a 10% zľava na vstup na atrakcie v Steam factory (OC Optima). Zároveň budú mať všetky deti k dispozícii inline korčuľovanie grátis.  Zľavu je možné uplaniť si po preukázaní sa permanentkou.

Hodnota benefitu: Pri opakovanej návšteve Steam factory môžu zľavy dosiahnuť výšku viac ako 15 € ročne.


Prémiový televízny balík spoločnosti ANTIK na rok zadarmo

Balík si permanentkári s prislúchajúcou zľavu budú môcť jednorazovo na rok uplatniť v zákazníckom centre spoločnosti ANTIK. Zľava sa vzťahuje aj na už existujúcich zákazníkov. Promokód bude jednorazový a prenosný (môžete ho darovať, ak ho nevyužijete). Kupón bude súčasťou darčekového foldra a bude odovzdaný pri prevzatí permanentky na slávnostnom odovzdávaní v septembri. Z technického hľadiska môžu benefit využiť len zákazníci TV služieb ANTIK Telecom (alebo ho niekomu darovať). Pre uplatnenie postupujte podľa pokynov z priloženého letáku. 

Hodnota benefitu: Prémiový balík je spoplatnený sumou 7,88 € mesačne. 


Zdieľané bicykle a kolobežky ANTIK na rok zadarmo

Permanentkári s prislúchajúcou zľavou budú mať k dispozícii služby “sharingovej” dopravy ANTIK na rok zadarmo. Pri prevzatí permanentky obdržia držitelia špeciálny jednorazový kód na rok s pokynmi pre uplatnenie, ktorý je možné preniesť aj na inú osobu. Kupón bude súčasťou darčekového foldra a bude odovzdaný pri prevzatí permanentky na slávnostnom odovzdávaní v septembri. Pre uplatnenie postupujte podľa pokynov z priloženého letáku. 

ANTIK zákazníci:   Bicykel 120 min. denne, ebicykel 60 min. denne, ekolobežka 60 min. denne.

Ostatní:                  Bicykel 60 min. denne, ebicykel 30 min. denne, ekolobežka 30 min. denne.

Hodnota benefitu: celosezónne bicyklovanie je spoplatnené sumou 200 €. Pri využívaní kolobežiek je možné ušetriť desiatky € mesačne.


Darčekové balenie

Permanentky s prislúchajúcou zľavou budú odovzdané v prémiovom balení s jedinečnými fanúšikovskými darčekmi. 

Hodnota benefitu: darčekový balíček v hodnote 20 € zadarmo.


Šál s názvom školy ku každej detskej permanentke

Deťom z partnerských základných škôl k detskej permanentke darujeme šál HC Košice s názvom prislúchajúcej základnej školy zadarmo.

Hodnota benefitu: šál v hodnote 14,90 € zadarmo.


Jedonrazový poukaz na zľavu 20% pri nákupe v kamennom obchode zn. BAUER

Pri nákupe v obchode (Nerudova 14 pri Steel aréne) s hokejovým športovým sortimentom si permanentkári s patričnou permanentkou budú môcť uplatniť jednorazovú zľavu 20% na nákup. Pre uplatnenie zľavy pri platbe odozdajte priložený zľavový kupón.. 

Hodnota benefitu: Pri nákupe výstroje alebo iných produktov vo výške 100 € ušetríte 20 €.


Zľava 10% v prevádzkach Fabbrica Café

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 10% na váš účet. Zľava bude platiť v prevádzkach Fabbrica café, People café bar, 11:11 Cafe v OC Galéria a People café bar v OC Optima. Zľavu si uplatníte preukázaním sa permanentkou.

Hodnota benefitu: Pri viacnásobných návštevách môžete ročne ušetriť napr. 10 €.


Zľava 10% v prevádzkach Kvety Victor

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 10% na váš účet. Zoznam prevádzok >> Zľavu si uplatníte preukázaním sa permanentkou.

Hodnota benefitu: Pri viacnásobných návštevách môžete ročne ušetriť napr. 10 €.


 • Na ďalších výhodných zľavách budeme pracovať i naďalej, a to aj počas sezóny. Záujemcovia o poskytnutie zliav našim permanentkárom nás môžu kontaktovať zaslaním e-mailu na adresu marketing@hckosice.sk 
 • Benefity komunikované pre vybrané druhy permanentiek sú poskytované partnermi klubu. HC Košice nezodpovedá za kvalitu produktov a služieb partnerov a vyhradzuje si právo daný benefit zrušiť. HC Košice nezodpovedá za poskytnutie benefitu samotným partnerom klubu. Presné pokyny na uplatnenie benefitov sú uvedené na stránke vstupenky.hckosice.sk/permanentky a vo Všeobecných obchodným podmienkach.
 • Benefity budú aktivované prevzatím permanentky začiatkom septembra a budú platné do 31. 8. 2023.
 • Každý permanentkár zváži využívanie a hodnotu konkrétnych benefitov. Jednotlivec využívajúc pravidelne viacero z uvedených benefitov môže ušetriť stovky eur.