Permanentky | HC Košice Ticketing
Icon/24hoursCreated with Sketch. Icon/add-to-cartCreated with Sketch. Icon/avatarCreated with Sketch. Icon/checkoutCreated with Sketch. Icon/empty-cartCreated with Sketch. Icon/Cart flatCreated with Sketch. Icon/CheckCreated with Sketch. Icon/XCreated with Sketch. Icon/Close bannerCreated with Sketch. Icon/emailCreated with Sketch. Icon/filterCreated with Sketch. Icon/HamburgerCreated with Sketch. Icon/HomeCreated with Sketch. icon/infoCreated with Sketch. Icon/keyCreated with Sketch. Icon/LikeCreated with Sketch. Icon/MailboxCreated with Sketch. Icon/MapCreated with Sketch. Icon/Navigation leftCreated with Sketch. Icon/Navigation rightCreated with Sketch. Icon/passwordCreated with Sketch. Icon/searchCreated with Sketch. Icon/securityCreated with Sketch. Icon/1Created with Sketch. Icon/2Created with Sketch. Icon/3Created with Sketch. Icon/TelephoneCreated with Sketch. Icon/TruckCreated with Sketch. Icon/UserCreated with Sketch. Icon/PrihlásenieCreated with Sketch.

Permanentky

Vážení fanúšikovia,

s radosťou vám avizujeme začiatok predaja permanentiek na sezónu 2023-2024, ktorá bude špecifická účasťou klubu v európskej lige majstrov (Champions Hockey League, ďalej CHL). V systéme predaja dochádza k menším zmenám a zjednodušeniu druhov permanentiek. V ponuke na sezónu 2023-2024 budú len permanentky zahŕňajúce všetky benefity.

Všetci držitelia permanentiek obdržia e-mail s možnosťou predĺženia platnosti (dobitie) permanentky do 30. 6. Od 1. 7. bude spustený voľný predaj pre nových záujemcov.


Najdôležitejšie informácie:

 • Permanentky sú platné na domáce prípravné zápasy, domáce zápasy základnej časti i play-off a domáce zápasy CHL (3 zápasy prvej fázy) sezóny 2022-2023. 
 • Zakúpením permanentiek ich majiteľ súhlasí so Všeobecnými obchodnými podmienkami, Návštevným poriadkom Steel arény a Návštevným a organizačným poriadkom HC Košice.
 • Kúpou permanentky ušetríte viac ako 200 eur v porovnaní s kúpou vstupeniek na všetky zápasy a máte vaše miesto vždy k dispozícii. 
 • Kúpou permanentky môžete získať benefity vo výške 360 eur. Tie platia pre všetky typy permanentiek (benefity ANTIK sa nevzťahujú na kategóriu KIDS).
 • Predaj bude prebiehať online na stránke vstupenky.hckosice.sk a v pokladni Steel arény vo vymedzených časoch. 
 • Platba za permanentky kúpené online je možná len prevodom alebo vkladom na účet. 
 • Po zakúpení permanentky obdrží majiteľ info e-mail a postup pre prevzatie permanentky.
 • Predaj pre Fanclubákov bude prebiehať sprostredkovane cez vedenie fanclubu.
 • Záujemcovia o zľavnené firemné balíky alebo ZŤP na vozíčku nás môžu kontaktovať zaslaním e-mailu na vstupenky@hckosice.sk 
 • Kredit za nenavštívené zápasy v Crow aréne v sezóne 2022-2023 (7 eur za zápas) bude zohľadnený vo finálnej cene permanentky.
 • V prípade záujmu je možné permanentky zakúpiť aj na 3 rovnomerné splátky (úvodná platba, júlová splátka, augustová splátka - kontaktujte vstupenky@hckosice.sk).


Cenník permanentiek na zápasy základnej časti a play-off TIPOS EXTRALIGY v sezóne 2023-2024: • Permanentka KIDS - len pre deti vo veku do 12 rokov (vrátane) v čase zakúpenia permanentky. Vstup na štadión len v sprievode dospelej osoby a cez špeciálny vstup. 
 • Permanentka STUDENT - len pre študentov s platnou ISIC kartou. Pri vstupe cez špeciálny vchod bude potrebné preukázať sa ISIC kartou. 
 • ZŤP - permanentka určená pre ZŤP na vozíku a 1 spevádzajúcu osobu. Vstup len cez VIP vchod. Vstup je podmienený účasťou ZŤP na vozíku.
 • V stredových sektoroch nie je možné pri dobíjaní zmeniť cenovú kategóriu permanentky z dospelej na detskú. Taktiež nie je možné v stredových sektoroch zakúpiť zľavnené vstupenky (detskú či študentskú). Stredové sektory sú najžiadanejšie miesta v hale, a preto sa na nich zľava nevzťahuje.  

 

Zoznam a popis výhod, zliav a benefitov:


Rezervácia miesta na sezónu 2024-2025

Každému držiteľovi permanentky prináleží predkupné právo na miesto, na ktoré mal kúpenú permanentku v sezóne 2023-2024.

Hodnota benefitu: Ceny permanentiek sú pre verných permanentkárov každú sezónu zvýhodnené o cca. 10 €.

 

Vstup na domáce prípravné zápasy

Permanentkári maju vstup na domáce prípravné zápasy zdarma. Počet prípravných domácich zápasov závisí od plánu prípravy a ich počet klub negarantuje.

Hodnota benefitu: Vstupné na prípravné zápasy bude 5 €.

 

Vstup na domáce zápasy Champions Hockey League

Tri domáce zápasy proti Genéve – Servette, Skelefteå AIK a Adler Mannheim sú v cene permanentky.

Hodnota benefitu: cca. 45 eur.

 

Zľava 15% v Pivovare hostinec

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 15% na váš účet v Pivovare Hostinec.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzku viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 15 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.

 

Zľava 15% v sieti reštaurácií Andiamo Group

Po preukázaní sa permanentkou, ktorej tejto benefit prináleží, si môžete uplatniť zľavu 15% na váš účet. Zľava sa týka 10 prevádzok v Košiciach. Ich zoznam nájdete na stránke andiamogroup.eu  . Patria tam napr. Vicolo, Andiamo Caffe, Sedliacky dvor v OC Optima; prevádzky Andiamo, Pilsner Urquell Pub, Sedliacky dvor a Chick'in Bistro v OC Aupark. Zľavu si uplatníte preukázaním sa permanentkou.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzky viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 15 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.


Zľava 10% na nákup v klubovom e-shope

Permanentkárom bude pridelený unikátny promokód, po zadaní ktorého môžu nakupovať vybraný tovar v klubovom fanshope so zľavou 10%. Permanentkárom zašleme zľavový kupón, ktorý budú môcť využiť pri každom nákupe.

Hodnota benefitu: Ak fanúšik počas roka navštívi prevádzky viackrát s obratom napr. 100 €, okamžitá zľava predstavuje hodnotu 10 €. Zľava je výhodná pri usporiadaní osláv.

 

Zľava 3% v sieti potravín Fresh

Permanentky s príslušnou zľavou bude možné použiť pri platení v predajniach potravinového reťazca FRESH Plus. Permanentkár má nárok na okamžitú zľavu 2% z hodnoty každého nákupu. Pri prekročení obratu 100 eur za mesiac získava v nasledujúcom mesiaci zľavu 3% z hodnoty každého nákupu. Zároveň budú permanentkári zaradení do rôznych súťaží, ktoré pre svojich zákazníkov pripravuje FRESH. Zľavu bude možné uplatniť preukázaním sa permanentky pri platení.

Hodnota benefitu: Pri pravidelnom nakupovaní môže hodnota zľavy dosiahnuť aj 100 € ročne.

 

Prémiový televízny balík spoločnosti ANTIK na rok zadarmo (nevzťahuje sa na kategóriu KIDS)

Balík si permanentkári s prislúchajúcou zľavu budú môcť jednorazovo na rok uplatniť v zákazníckom centre spoločnosti ANTIK. Zľava sa vzťahuje aj na už existujúcich zákazníkov. Promokód bude jednorazový a prenosný (môžete ho darovať, ak ho nevyužijete). Kupón bude súčasťou darčekového foldra a bude odovzdaný pri prevzatí permanentky na slávnostnom odovzdávaní v septembri. Z technického hľadiska môžu benefit využiť len zákazníci TV služieb ANTIK Telecom (alebo ho niekomu darovať). Pre uplatnenie postupujte podľa pokynov z priloženého letáku.

Hodnota benefitu:

 

Zdieľané bicykle a kolobežky ANTIK na rok zadarmo (nevzťahuje sa na kategóriu KIDS)

Permanentkári s prislúchajúcou zľavou budú mať k dispozícii služby “sharingovej” dopravy ANTIK na rok zadarmo v stanovenom rozsahu. Pri prevzatí permanentky obdržia držitelia špeciálny jednorazový kód na rok s pokynmi pre uplatnenie, ktorý je možné preniesť aj na inú osobu. Kupón bude súčasťou darčekového foldra a bude odovzdaný pri prevzatí permanentky na slávnostnom odovzdávaní v septembri. Pre uplatnenie postupujte podľa pokynov z priloženého letáku.

Hodnota benefitu:

 

Exkluzívne majstrovské tričko

Pri prevzatí plastových permanentiek vám odovzdáme exkluzívne tričko, ktoré si vďaka kupónu budete môcť vybrať v klubovom e-shope.

Hodnota benefitu: tričko v hodnote 20 € zadarmo.

 

Jednorázový poukaz na zľavu 20% pri nákupe v kamennom obchode zn. BAUER

Pri nákupe v obchode (Nerudova 14 pri Steel aréne) s hokejovým športovým sortimentom si permanentkári s patričnou permanentkou budú môcť uplatniť jednorazovú zľavu 20% na nákup. Pre uplatnenie zľavy pri platbe odovzdajte priložený zľavový kupón..

Hodnota benefitu: Pri nákupe výstroje alebo iných produktov vo výške 100 € ušetríte 20 €.

  

·        Na ďalších výhodných zľavách budeme pracovať i naďalej, a to aj počas sezóny. Záujemcovia o poskytnutie zliav našim permanentkárom nás môžu kontaktovať zaslaním e-mailu na adresu marketing@hckosice.sk

·     Benefity komunikované pre vybrané druhy permanentiek sú poskytované partnermi klubu. HC Košice nezodpovedá za kvalitu produktov a služieb partnerov a vyhradzuje si právo daný benefit zrušiť. HC Košice nezodpovedá za poskytnutie benefitu samotným partnerom klubu. Presné pokyny na uplatnenie benefitov sú uvedené na stránke vstupenky.hckosice.sk/permanentky a vo Všeobecných obchodným podmienkach.

·        Benefity budú aktivované prevzatím permanentky.

·        Každý permanentkár zváži využívanie a hodnotu konkrétnych benefitov. Jednotlivec využívajúc pravidelne viacero z uvedených benefitov môže ušetriť stovky eur.